IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Audio Video TV Foto5936Auto un moto preces1108Bērniem3894Dārzam1099Datortehnika43000
Datori23828Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi70Datoru komponentes2723Datu nesēji1096Lietota datortehnika3266PC spēles135Perifērijas iekārtas7532Programmatūra203Tīkla produkti2225Vadi, kabeļi, adapteri1922
Kancelejas preces3844Mājai7798Sadzīves tehnika1548Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei2324Skaistums un veselība913Somas un aksesuāri1438Sports un Izklaide11874Telefoni2132Zoopreces1472
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
D-Link  DEM-302S-BXU SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

D-Link DEM-302S-BXU SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

ID: 159518
EAN: 2000000829807
Artikuls: 192741
Kods: DEM-302S-BXU
Grupa: Wi-Fi un bezvadu (Wireless) adapteri
Ražotājs: D-link
Palika 0 preces!

Producer product nameDEM-302S-BXU SFP Transceiver
Savienotājs(i)1 Port 1000Base-BX
Mode typeSingle-Mode
Maksimālā darbības di... Vairāk
Pasūti šo preci šodien un saņem 09.06.2020
Skaits:
Pievienot salīdzināšanai

Dalīties ar šo preci

e-pastsDalītiesTweetGoogle +
Vairāk informācijas
Producer product nameDEM-302S-BXU SFP Transceiver
Savienotājs(i)1 Port 1000Base-BX
Mode typeSingle-Mode
Maksimālā darbības distanceup to 2km m
Viļņa garumsTX: 1310nm, RX: 1550nm nm
Neto svars0.30 kg
Bruto svars0.32 kg
WEEE taxYes
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.02 kg
Paper/Pasteboard20.00 g
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)105.00 mm
Gross width (mm)170.00 mm
Gross height (mm)50.00 mm
Embeeded batteryNo
Garantija24 mēnesis(i)

Akcijas preces

Akcija
Cavalli Class C51PWCEM0082
Cavalli Class C51PWCEM0082
€ 63.00 € 315.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Black
Stils:
Women
Akcija
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3 nodalījumiem,  melns
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3 nodalījumiem, melns
€ 11.70 € 13.00
5+
Ir noliktavā!
Akcija
Vileda Mop rezerves  Spray & Clean
Vileda Mop rezerves Spray & Clean
€ 7.92 € 8.80
1
Palika 1 prece!
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0012
Cavalli Class C41PWCBU0012
€ 77.00 € 320.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Brown
Stils:
Women
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0022
Cavalli Class C41PWCBU0022
€ 91.00 € 470.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Red
Stils:
Women
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0022
Cavalli Class C41PWCBU0022
€ 91.00 € 470.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Blue
Stils:
Women
Akcija
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3nodalījumiem,  caursīdīgs
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3nodalījumiem, caursīdīgs
€ 11.70 € 13.00
5+
Ir noliktavā!
СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР