IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Audio Video TV Foto5891Auto un moto preces1088Bērniem3850Dārzam1086Datortehnika42129
Datori23431Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi70Datoru komponentes2630Datu nesēji1040Lietota datortehnika3262PC spēles132Perifērijas iekārtas7396Programmatūra198Tīkla produkti2115Vadi, kabeļi, adapteri1855
Kancelejas preces3824Mājai7750Sadzīves tehnika1512Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei2300Skaistums un veselība893Somas un aksesuāri1438Sports un Izklaide11787Telefoni2125Zoopreces1498
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
D-Link  DEM-330T/DD WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-D port

D-Link DEM-330T/DD WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-D port

ID: 161179
EAN: 790069436468
Artikuls: 215973
Kods: DEM-330T/DD
Grupa: Wi-Fi un bezvadu (Wireless) adapteri
Ražotājs: D-link
31.43
(25.98 € bez PVN)
Palika 2 preces!

Garantija24 mēnesis(i)
Bruto svars0.06 kg
Neto svars0.03 kg
Producer product nameDEM-330T/DD WDM SFP Transceiver with 1... Vairāk
Pasūti šo preci šodien un saņem 15.06.2020
Skaits:
Pievienot salīdzināšanai

Dalīties ar šo preci

e-pastsDalītiesTweetGoogle +
Vairāk informācijas
Garantija24 mēnesis(i)
Bruto svars0.06 kg
Neto svars0.03 kg
Producer product nameDEM-330T/DD WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-D port
Viļņa garumsTX-1550nm, RX-1310nm nm
Savienotājs(i)Up to 10km, single-mode Fiber, Simplex LC connector. 1x1000Base-BX-D port.
WEEE taxYes
Paper/Pasteboard38.00 g
Plastic (No PET)8.00 g
Packing quantity1.00 pcs
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.03 kg
WEE classificationCL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm)120.00 mm
Gross width (mm)70.00 mm
Gross height (mm)30.00 mm
Embeeded batteryNo

Akcijas preces

Akcija
Cavalli Class C51PWCEM0082
Cavalli Class C51PWCEM0082
€ 63.00 € 315.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Black
Stils:
Women
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0022
Cavalli Class C41PWCBU0022
€ 91.00 € 470.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Red
Stils:
Women
Akcija
Vileda Mop rezerves  Spray & Clean
Vileda Mop rezerves Spray & Clean
€ 7.92 € 8.80
1
Palika 1 prece!
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0012
Cavalli Class C41PWCBU0012
€ 77.00 € 320.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Brown
Stils:
Women
Akcija
Cavalli Class C41PWCBU0022
Cavalli Class C41PWCBU0022
€ 91.00 € 470.00
5+
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
All Year
Krāsa:
Blue
Stils:
Women
Akcija
ED Mikrofons MK-150 melns SVEN
ED Mikrofons MK-150 melns SVEN
€ 1.44 € 1.60
5+
Ir noliktavā!
Akcija
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3 nodalījumiem,  melns
ID Sadalītājs dokumentiem Durable ar 3 nodalījumiem, melns
€ 11.70 € 13.00
5+
Ir noliktavā!
СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР