Pulsar Digex C50 tēmēklis (bez Wi-Fi, ar Pulsar Digex-X850S IR piegaismotāju)

1144.81Cena
ieskaitot PVN 21%
(946.12 € bez PVN)
ID:1062293
EAN:9996200577682
Grupa:Sports un IzklaideOptikaNakts redzamība
Ražotājs:PULSAR
Pieejams noliktavā:
4
Saņemsi: 12.07.2022
Produkta apraksts

Izkrāso tumsu. Digex C50

Izmantošanai 24/7

Dažādu objektīvu un sensoru darbības režīmu izmantošana, garantē vislabāko rezultātu jebkurā diennakts laikā. No rīta un krēslā, dienā un pēc pusnakts, attēls būs skaidrs un detalizēts. Tēmēklis lieliski attaino medījuma detaļas un uzvedību, pateicoties Full HD izšķirtspējai, kas dod maksimāli daudz informācijas, lai mednieks spētu pieņemt pareizo lēmumu un izdarīt šāvienu.

Pilnu krāsu attēlveidošana no saulrieta līdz krēslai, pateicoties "Colour Twilight" režīmam

Dziļā krēslā, kad cilvēka acs jau nespēj saskatīt novēroto objektu detaļas, Digex C50 parāda spilgtu attēlu ar pareizu krāsu atveidi, pagarinot medību laiku naktī.

Reālistiska krāsu atveidošana dienā

Digex C50 apvieno klasiskās dienas optikas pilnkrāsu attēlojumu ar izcilu digitālo funkcionalitāti. Ar šo tēmēkli varat digitalizēt dienas medības un ierakstīt savus medījumus.

Redzamības diapazons naktī: pārsniedz 500 m

Digex C50 ir vislabākā infrasarkanā spektra jutība savā klasē (nakts jutība), ieskaitot viļņu garuma diapazonu 900–950 nm. Ierīce ir ļoti efektīva, ja to savieno pārī ar neredzamiem IR piegaismotājiem. 

Akumulatora darbības laiks līdz 10 stundām ar vienu uzlādi

Digex C50 tiek darbināts ar divām uzlādējamām baterijām: viena iebūvēta ar 4.9 Ah jaudu, otra nomaināma ar 2 Ah ietilpību. Viena uzlāde garantē līdz 10 stundām akumulatora darbības laiku, ierīcei aktīvā režīmā. Reljefs uz nomaināmā akumulatora korpusa, lai precīzi noteiktu pareizo stāvokli, ļauj ātri un pārliecinoši nomainīt tukšu akumulatoru pret jaunu pat pilnīgā tumsā.

Klasisks dizains. Montējas uz standarta 30 mm gredzeniem

Digex C50 piedāvā vizuālu estētiku jebkuram medību ierocim. No ārpuses tēmēklis atgādina klasisku dienas optiku. Tā kā tēmēklis montējas uz 30 mm gredzeniem, tas nodrošina elastību uzstādīšanai uz ieroča.

5 atsevišķi šaušanas profili / 50 attālumi

Nulles iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Digex C50 tēmēklis ļauj lietotājam izveidot līdz pieciem šaušanas profiliem dažādām ieročiem un patronām. Katrā profilā var būt līdz 10 nulles attālumiem.

Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)

Šis režīms uzlabo precizitāti, parādot tēmekļa tīkla apgabala palielinātu attēlu displeja augšdaļā. PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

Augsta kalibra atsitiena pretestība: 12. kalibrs, 9,3×64, .375 H&H

Digex digitālajiem tēmēkļiem ir augsta triecienizturība, kas ļauj izmantot liela kalibra medību šautenes, piemēram, 9,3×64, .30–06, .300, .375. u. c., kā arī gludstobra un airsoft pneimatiskos ieročus.

Augsta kontrasta HD AMOLED displejs

1024x768 HD AMOLED displejam ir uzlabota krāsu atveidošana, enerģijas taupīšana, augsta kontrasta attēls un ātra reakcija, nodrošinot skaidrus un vienmērīgus attēlus novērošanai kustībā vai aukstos apstākļos.

Programmatūras jutīguma uzlabošanas algoritms SumLight

Funkcija SumLight palielina sesnora jutīgumu, kas naktī, vājā apgaismojumā ļauj veikt pasīvu novērošanu (ar izslēgtu IR). Programmatūra automātiski aktivizē algoritmus (piemēram, bakus esošo pikseļu signālu summēšana, kadru pievienošana), tādējādi palielinot jutīgumu, vienlaikus saglabājot pietiekamu attēla kvalitāti.

Platleņķa okulārs ērtai novērošanai

HD kvalitātes AMOLED displeja platleņķa okulārs (29,5°) un plašais skata leņķis nodrošina ērtu attēla uztveri un atslēgas cauruma efekta neesamību, droši noņemot 50 mm izejas zīlīti. Novērošana ar Digex C50 neapgrūtina acis un ļauj medniekam pilnībā koncentrēties medību procesam.

Foto un video ierakstīšana

Ierakstiet gan naktī, gan dienā. Pateicoties pilnu krāsu režīmam, uzņemiet skaistus, krāsainus attēlus ar saviem novērojumiem arī dienā! Lai uzņemtu fotoattēu vai sāktu video ierakstīšanu, nepieciešams tikai nospiest pogu.

Plašs darbības temperatūru diapazons (-25...+50 °C)

Digex tēmēkļi ir efektīgi lietošanai zemā temperatūrā (līdz -25 °C). Sala izturīgs AMOLED displejs piedāvā ātru reakcijas ātrumu un nodrošina skaidru attēlu, vērojot pat ātri kustīgus objektus.

Pilnībā ūdensdrošs

Ūdensnecaurlaidības klase IPX7 ļauj efektīvi izmantot Digex mitrumā, pat stipra lietus laikā, sniegā un vienu metru zem ūdens līdz 30 minūtēm (standarts IEC 60529).

Tūlītēja ieslēgšanās

Digex ieslēdzas vien trīs sekunžu laikā pēc ieslēgšanas pogas nospiešanas.

 

Kronšteins nav iekļauts tēmēkļa komplektācijā!

Tēmēklim komplektā piegaismotājs Pulsar Digex-X850S

 

Parametri
Vienības svars:1.5 kg
Uzdot jautājumu


BEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA
IZDEVĪGAS CENAS
+371-23272072
P-PK 9-18
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas