IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Aizsarglīdzeklī38Sports un Izklaide13416Sadzīves tehnika774Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei2452Skaistums un veselība862Bērniem4129Dārzam1044Audio Video TV Foto5608Auto un moto preces1073Datortehnika33268
Datori11790Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi59Datoru komponentes2872Datu nesēji1110Kabeļu organizētāji un piederumi7Lietota datortehnika5397PC spēles72Perifērijas iekārtas7842Programmatūra83Tīkla produkti1917Vadi, kabeļi, adapteri2119
Kancelejas preces754Mājai8484Somas un aksesuāri5Telefoni11090Zoopreces3
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
Cena
-

Datu pārraides ātrums līdz
USB porta tips
Korpusa krāsa
Garantijas termiņš
Datu pārraides ātrums līdz
Antenu skaits
Noņemamā antena
Garantijas termiņš

Wi-Fi un bezvadu (Wireless) adapteri

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
ASUS WRL ADAPTER 300MBPS USB/USB-N13
ASUS WRL ADAPTER 300MBPS USB/USB-N13
€ 14.52
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
Datu pārraides ātrums līdz:
300
USB porta tips:
2.0
Drošība:
WPA, 64/128/152-bit WEP, WPA2-PSK, WPA2, WPA-PSK
Korpusa krāsa:
Melna
Garantijas termiņš:
24 mēneši
ASUS WRL ADAPTER 1900MBPS PCIE/PCE-AC68
ASUS WRL ADAPTER 1900MBPS PCIE/PCE-AC68
€ 58.67
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
Datu pārraides ātrums līdz:
1300
Antenu skaits:
3
Noņemamā antena:
Ir
Izmērs:
103.3 x 68.9 x 21 mm
Garantijas termiņš:
24 mēneši
UBIQUITI NETWORKS UBIQUITI UDC-3 Ubiquiti UDC-3 UniFi Dire
UBIQUITI NETWORKS UBIQUITI UDC-3 Ubiquiti UDC-3 UniFi Dire
€ 50.60
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.10.2021
ASUS  PCE-AC88 Internal WLAN
ASUS PCE-AC88 Internal WLAN
€ 107.19
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
ASUS  PCE-N15 Internal WLAN 300 Mbit/s
ASUS PCE-N15 Internal WLAN 300 Mbit/s
€ 17.86
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
ASUS  USB-BT400 Bluetooth 3 Mbit/s
ASUS USB-BT400 Bluetooth 3 Mbit/s
€ 11.09
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
DIGITUS Digitus DN-7042-1 network card WLAN 150 Mbit/s
DIGITUS Digitus DN-7042-1 network card WLAN 150 Mbit/s
€ 17.54
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
Edimax  EN-9235TX-32 V2 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
Edimax EN-9235TX-32 V2 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
€ 19.69
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.10.2021
MIKROTIK  MT RBOmniTikG-5HacD MikroTik Om
MIKROTIK MT RBOmniTikG-5HacD MikroTik Om
€ 144.96
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.10.2021
NTS Netis System WF2123 network card USB 300 Mbit/s
NTS Netis System WF2123 network card USB 300 Mbit/s
€ 14.84
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
Techly Mini Repeater 300Mbps Wall Wireless Amplifier Repeater7 I-WL-REPEATER7
€ 18.13
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TDA Tenda U1 network card WLAN 300 Mbit/s
TDA Tenda U1 network card WLAN 300 Mbit/s
€ 17.99
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TENDA Tenda AC1300 Wireless Network Adapter
TENDA Tenda AC1300 Wireless Network Adapter
€ 26.41
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TPL TP-LINK UE200 Ethernet 100 Mbit/s
TPL TP-LINK UE200 Ethernet 100 Mbit/s
€ 19.92
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
ZYXEL COMMUNICATIONS A/S Zyxel SFP-SX-D network transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm
ZYXEL COMMUNICATIONS A/S Zyxel SFP-SX-D network transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm
€ 138.83
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TP-LINK  TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s
TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s
€ 15.01
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
TP-LINK AC1300 PCI Express Adapter
€ 53.29
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.10.2021
TP-LINK  LB110 smart lighting Smart bulb White Wi-Fi
TP-LINK LB110 smart lighting Smart bulb White Wi-Fi
€ 41.83
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
DIGITUS Digitus DN-70565 network card WLAN 433 Mbit/s
DIGITUS Digitus DN-70565 network card WLAN 433 Mbit/s
€ 28.82
2
Palika 2 preces!
Saņemsi: 04.11.2021
TENDA Tenda U6 network card WLAN 300 Mbit/s
TENDA Tenda U6 network card WLAN 300 Mbit/s
€ 18.59
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TP-LINK  AC600 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
TP-LINK AC600 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
€ 17.34
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
TP-LINK  AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
€ 25.43
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
TPL TP-LINK UE300 Ethernet 1000 Mbit/s
TPL TP-LINK UE300 Ethernet 1000 Mbit/s
€ 23.20
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
ASUS  PCE-AC51 WLAN 433 Mbit/s
ASUS PCE-AC51 WLAN 433 Mbit/s
€ 46.41
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
ASUS Asus USB-AC53 NANO AC1200 Dual-band USB MU-MIMO Wi-Fi Adapter
ASUS Asus USB-AC53 NANO AC1200 Dual-band USB MU-MIMO Wi-Fi Adapter
€ 27.38
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
GEMBIRD Gembird WNP-UA300P-01 network card WLAN 300 Mbit/s
GEMBIRD Gembird WNP-UA300P-01 network card WLAN 300 Mbit/s
€ 8.89
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
MikroTik  SXTsq 5 High 5GHz 802.11a/n, 28dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point
MikroTik SXTsq 5 High 5GHz 802.11a/n, 28dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point
€ 70.29
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.10.2021
NTS Netis System WF2120 network card WLAN 150 Mbit/s
NTS Netis System WF2120 network card WLAN 150 Mbit/s
€ 13.88
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TRUST Trust Bluetooth 4.0 USB adapter interface cards/adapter
TRUST Trust Bluetooth 4.0 USB adapter interface cards/adapter
€ 14.82
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
Edimax Technology Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB tiny adapter, 2,4+5GHz, HW WPS
Edimax Technology Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB tiny adapter, 2,4+5GHz, HW WPS
€ 34.11
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 04.11.2021
TP-LINK  AC1300 Wireless Dual Band PCI Express WiFi Adapter
TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band PCI Express WiFi Adapter
€ 34.48
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 26.10.2021
ZYXEL COMMUNICATIONS A/S ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE
ZYXEL COMMUNICATIONS A/S ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE
€ 174.06
2
Palika 2 preces!
Saņemsi: 04.11.2021
СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР